ADANA BOŞANMA AVUKATI

Aile hukuku anlamında boşanma vesair gibi hususlar mevzu bahis olabilir. Bu durumda size bu süreç boyunca rehberlik etmek için bir boşanma avukatı tavsiyesine ve hukuki yardımına ihtiyacınız olacak. Hangi aşamada olursanız olun, sizi en iyi şekilde savunmak için en uygun hareket yöntemlerini sizinle paylaşıyoruz.

adana boşanma avukatları

Bizim boşanma avukatlarımız ile görüşmeniz sonucu neler olur?

Boşanma avukatlarımızın yapacağı ilk şey, kişisel durumunuzu en iyi şekilde anlamak, bu hususta sizden bilgi almak olacaktır. Bunu takiben, en iyi yaklaşımı, seçeneklerin neler olduğunu belirtir, mevcut seçenekler hakkında tavsiyelerde bulunabilir ve ileriye dönük bir yol üzerinde anlaşabiliriz. Boşanma aşamasında iseniz haklarınızı bilmeniz gerekir ve hızlıca harekete geçmelisiniz.

Şeffaf ve Avukatlık Ücret Tarifesine Uygun Ücret

Avukatlık ofisimiz, avukatlık asgari ücret tarifesine uygun olarak ücret talep eder ve  bunu sadece kişinin maddi durumuna bakarak değil gerçekten somut olaya bakarak en doğru ve şeffaf biçimde belirler.

Neden Biz?

Ağır psikolojik ve zaman harcamaları yerine alanında uzman bir avukat ile çalışmak, kesinlikle yararınıza olacaktır. Hukuki destek ve Avukatlık hizmetleri hukuki ihtilaf içerisinde bulunan herkes için zaruri denilecek düzeyde önemli ve değerlidir. Bir uzmana danışmak, hiçbir şey kaybettirmeyecek, aksine kazanç sağlamanıza yarayacaktır. Adana boşanma avukatı olarak tüm bu aile hukuku ihtilaflarınıza profesyonel desteklerimizi sunmaktayız.

adana boşanma avukatı

İletişim İçin

ADANA BOŞANMA AVUKATI

Avukat Ömer Faruk AYDIN

  • Reşatbey Mah. 62017 Sk. No:32 Yağmur Apt. K:3 D:5 Seyhan/ADANA
  • 0544 236 5909
  • destek@omeraydin.av.tr
AİLE – BOŞANMA
5 (100%) 16 votes
KAPAT
Hemen Arayın