Ceyhan Ceza Avukatları

Ceza Davası ve Suç Nedir?

Suç ifadesi,devlet tarafından cezalandırılabilecek yasadışı bir eylemi ifade eder. Genellikle suç, sadece bir kişiye veya kişilere değil, aynı zamanda daha geniş bir topluluğa veya devlete de zararlı bir eylemdir. Bu tür zararlı eylemler Türk Ceza Kanununda açıkça ifade edilmiş olup yasaktır ve cezanın verilmesine neden olabilir.

Ceza davaları makul bir şüphenin ötesinde olduğu gibi daha yüksek bir ispat yükünün gerekli olmasından dolayı diğer tazminat gibi alanlardan oldukça farklıdır. Bu ceza davasında savcılığın ve ceza avukatının yaptığı işte çok iyi olması gerektiği anlamına gelir. Zira yaptığı işi en iyi yapan, istediğini almakta hep bir adım ileridedir.

Ceza Avukatı Nedir?

Ceyhan ceza avukatları, ceza hukuku konularında insanları temsil etmekte uzmandır. Aynı zamanda halk arasında ağır ceza avukatları olarak da bilinirler.

Ceza avukatları, gözaltı, tutuklama, kefalet, ceza soruşturması (savcılık), ceza kovuşturması (mahkeme), ceza, istinaf, temyiz ve diğer duruşma sonrası meseleleri ilgilendiren konularla ilgilenmektedir.

Suç savunma avukatlarımızın yaptığı iş, suçluluktan memnuniyetsizlik, savunma duruşması, kefalet başvuruları, mahkumiyet, istinaf ve temyiz başvuruları, mahkumiyet, tüm gerekçeler, ağır ceza duruşması, kamuya açık duruşmalar, kapalı duruşmalar, kamu soruşturmaları ve daha pek çok şeyin yasal olarak temsil edilmesini içerir.

Uzman Ceza Avukatları

Aydın Hukuk ceza avukatları, ceza hukuku konularında insanları temsil eden uzmanlardır. Akredite bir ceza hukuku uzmanının yanı sıra , haftanın 7 günü 24 saat hukuki danışmanlık verebilecek bir ceza avukatı ekibimiz var.
Türkiye’ de nerede yaşadığınız önemli değil. Ceza hukuku uzmanlarımız ciddi suçlarda ülkemizin her yerine seyahat etmeye hazır.

Sizi Yerel Mahkemede, Çocuk Mahkemesinde, Bölge Adliye Mahkemesinde, Yüksek Yargıtay Mahkemede ve Anayasa Mahkemesinde temsil etmeye hazırız.
Avukatlarımız, özel olarak finanse edilen davaların yanı sıra Adli Yardım konularını da ele alıyor. Herkes ceza hukuku uzmanlığımızdan yararlanma hakkına sahiptir.
Suç savunma avukatlarımız birçok yüksek profilli vakada çalışmalar sürdürdü ve bir çok ceza hukuku çalışmalarına dahil oldu.

ceyhan ceza avukatı

Avukat Ömer Faruk AYDIN

İLETİŞİM İÇİN

  • Reşatbey Mah. 62017 Sk. No:32 Yağmur Apt. K:3 D:5 Seyhan/ADANA
  • 0544 236 5909
  • destek@omeraydin.av.tr
Ceyhan Ceza Avukatı
5 (100%) 2 votes
KAPAT
Hemen Arayın