Ciddi Önemli Büyük Suç ve Savunma / Ceza Avukatları

Büyük Suçlarda Ceza Avukatları

Eğer ciddi bir suçtan şüpheleniyorsanız veya tutuklanmışsanız, mümkün olan en kısa zamanda bir ceza avukatı bulmanız çok önemlidir. Ömer Faruk AYDIN size birinci sınıf hukuki danışmanlık ve destek sağlayarak bu çok stresli zaman boyunca size yardımcı olabilir.

Aydın Hukuk Bürosunda ciddi ve ağır suçlarla suçlanan kişileri savunmak için birçok büyük deneyimimiz var.

Biz diğer hukuk büroları gibi yüzlerce-binlerce dava dosyası değil, özel-az-öz dosya almaya gayret gösteriyoruz. Hukuk büromuz, kişiye özel birinci sınıf hukuki destek sağlamaktadır ve bu destek her bir müvekkilimize hususi bir biçimde aktarılmaktadır. Uzun ve yoğun çabalar ile müvekkillerimize proaktif çözümler sunmaktayız.

Ciddi ve Ağır Suçlar tecrübe ile uzmanlık gerektirir, çünkü çoğu zaman diğer birçok avukatın standart deneyimlerinin dışında, zor ve karmaşık hukuk sorunlarını veya karmaşık olgusal senaryoları gündeme getirirler. Tipik olarak, düzenli olarak bildirdiğimiz karmaşık cinayet, dolandırıcılık ve organize suç davaları, binlerce sayfadan oluşan kanıtları, adli bilirkişilerin raporlarını ve hücre yapısı, DNA veya mali muhasebe analizi gibi karmaşık teknik kanıtları içerecektir. 

Ceza hukuku alanında yetki sahibi olarak tanınan Aydın Hukuk Bürosu’nun kurucu avukatı Ömer Faruk AYDIN, şimdiye kadar gerçekleşmiş en büyük, en karmaşık ve en uzun süredir devam eden cezai kovuşturmalardan birinde yer aldı. Tecrübemiz, hukuki bilgi birikimimiz, teknik bilgi birikimimiz ve kaynak kabiliyetimiz, en zorlu durumlarla başa çıkmak için iyi bir donanıma sahip olduğumuzu göstermektedir.

Uzmanlık alanımız olan önemli suçlardan bazıları şunlardır;

Dolandırıcılık Suçu

Suçluların iadesi  

Cinayet, Şiddet Suçu ve Silah Suçu

Cinsel suçlar

Terörizm ve Siyasi Suçlar

Uyuşturucu suçları

Bilgisayar ve İnternet Suçu

Ciddi Suçlar
Bu Yazıyı Oylayın
KAPAT
Hemen Arayın