Gizlilik Politikası
Bu Yazıyı Oylayın

Gizlilik Politikası

Aydın Hukuk Bürosu ‘ nun bu internet sitesinin ziyaret edilmesi veya web sitesi ya da e-mail yolu ile tarafızımla letişime geçişmesi aşağıda yer alan şartlara bağlıdır.
1- Bu internet sitesi, mesleki faaliyeleri internet üzerinden sürdürmek ve bireyleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiçbir şekilde reklam, iş sağlama veya başka bir ticari amaç gütmemektedir. Bu web sitesinin içeriği Türiye Barolar Birliği’ nin Meslek Kuralları ve Reklam Yasağı Yönetmeliği’ne uygun olarak tasarlanmaya çalışışmıştır.
2- Bu internet sitesinin ziyaret edilmesi, web sitesi veya e-posta yoluyla büro ile iletişim kurulması zyaretçi ile internet sitesi sahibi arasında bir vekalet ilişkisi oluşturmayacaktır.
3- Gizlilik politikamız gereği iletişim kurmak amacıyla bizimle paylaşacağınız isim, telefon, e-mail ve adres bilgileri kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmayacak ve başka amaçlarla kullanılmayacaktır.
4- Avukatlık Kanunu ve Türkiye Barolar Birliği Meslek Kuralları gereği bizimle paylaşacağınız hukuki soru ve sorunlarla ilgili tüm özel bilgiler mesleki sır kapsamında korunacaktır.
5- Büronun açık izni olmadan, bu internet sitesine, başka bir internet sitesinden link verilemez.
6- Aydın Hukuk Bürosu, bu web sitesindeki bilgilerin tam ve güncel olduğunu garanti etmez.
7- Bu internet sitesini ziyaret edenler, yukarıdaki Gizlilik Politikası ile Zyaret ve Kullanım Şartlarını kabul etmiş sayılır.

Gizlilik Politikası
Bu Yazıyı Oylayın
KAPAT
Hemen Arayın